Kryminalni wieliccy zatrzymali trzydziestolatka, który był poszukiwany do odbycia kary w postaci pozbawienia wolności. Podczas zatrzymywania tego mężczyzny policjantom udało się znaleźć w jego mieszkaniu foliowy worek. A co było w tym worku? W worku znajdował się roślinny susz. Po zbadaniu testerem tego suszu, okazało się, że jest to marihuana. Jej waga wynosiła ponad trzysta sześćdziesiąt gramów.

Zobacz również nasze poradniki:

Poszukiwany był do odsiadki i zmienił miasto. Gdy do niego zapukali znaleźli bardzo dużo marihuany.

Dokładnie to 14 listopada, policji kryminalnej sekcji Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, się udali do do gminy o nazwie Biskupice, gdzie właśnie miał mieszkać trzydziestoletni mężczyzna, który był poszukiwany właśnie przez Sąd Rejonowy w Wieliczce, do odbycia kary jeśli chodzi o pozbawienie wolności. Na miejscu policjanci ustalili, że tenże mężczyzna wyprowadził się oraz mieszka aktualnie w Krakowie. Jeszcze tego samego dnia, pojechali pod wskazany oraz ustalony adres.

Jak wyglądał przebieg akcji policyjnej?

We wskazanym mieszkaniu, przez znacznie dłuższą chwilę, nikt policji nie otwierał drzwi. Po kilku minutach, po wezwaniu wielokrotnym funkcjonariuszy, drzwi otworzył właśnie mężczyzna poszukiwany. Podczas wykonywania tychże czynności, funkcjonariusze policji w mieszkaniu wynajmowanym przez trzydziestolatka, znaleźli worek foliowy, jak i także termoizolacyjną torbę z zawartością roślinnego suszu. Bezpośrednio po zbadaniu samej zawartości testerem, okazało się, że to jest marihuana. Nie była to jakaś mała ilość. Wręcz można powiedzieć, że było jej naprawdę sporo. Bowiem marihuana wynosiła ponad 360 gramów. Kto prowadził postępowanie w tejże sprawie? Postępowanie w tejże sprawie prowadzi – Wydział Narkotykowy KMP w Krakowie.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Jak najbardziej akcję tę można uznać za naprawdę udaną akcję oraz także za olbrzymi sukces. Oby więcej taki akcji oraz odnoszonych sukcesów przez policję. Liczymy na to. Będziemy oczekiwać kolejnych tak zaplanowanych w stu procentach akcji.

Źródło: policja.pl

Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Kryminalne

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *