Rewolucja prawdziwa zacznie się na terenie Francji. Bowiem rząd postanowił rozpocząć refundację marihuany medycznej. Według samych założeń dekretu, program tak naprawdę obejmie trzy tysiące pacjentów, którzy będą mieli od marca niepowtarzalną szansę na skorzystanie ze stu procentowej refundacji na marihuanę medyczną.

Bardzo rewolucyjna decyzja

Konsumpcja konopi nie jest problemem złożonym. Przede wszystkim jest to kwestia zdrowia. Pomimo, że we Francji zabronione jest stosowanie marihuany do rekreacyjnego użytku lub też użytku medycznego. Jednak Parlament francuski 25 października ubiegłego roku wyraził zgodę na przeprowadzenie specjalnego eksperymentu, który dotyczył stosowania medycznego indyjskich konopi od początku tego roku.

Zobacz również nasze poradniki:

ANSM (Francuska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Produktów Leczniczych) zatwierdziła już tę inicjatywę w lipcu ubiegłego roku. Poza 17 innych krajów członkowskich Unii Europejskiej. Eksperyment trwać ma dwa lata, w tym sześciomiesięczny okres wypowiedzenia, a na dodatek sześciomiesięczny okres także włączania pacjentów, sześciomiesięczny okres także monitorowania pacjentów oraz także sześciomiesięczny okres samej analizy danych. Raport ostateczny następnie zostanie opracowany oraz także opublikowany przez naukowy komitet. Do kogo ten program będzie szacowany?

Kto skorzysta z programu?

Szacuje się, że skorzysta z tego programu trzy tysiące pacjentów, dla których kompletnie nie są dostępne kolejne terapeutyczne opcje. Ci z nich, którzy się dostaną do programu monitorowani będą w celu oceny, czy na przykład konopie pochodne mają wpływ pozytywny na pięć określonych objawów oraz chorób.
Mowa tutaj o takich aspektach jak chociażby:
– opornych bólach neuropatycznych,
– jakiejś postaci ciężkiej padaczki farmakoloodpornej,
– inne patologie ośrodkowego nerwowego układu,
– bolesna spastyczność w razie stwierdzenia stwardnienia rozsianego,
– opieka, która wspomaga w paliatywnym leczeniu w onkologii.
Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Świat

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *