Konopia siewna jest prawdziwym hitem. Ilość suplementów diety właśnie z CBD, a dodatkowo produktów konopnych czy też kosmetyków rośnie każdego dnia.

Nic dziwnego, że zawarte w niej CBD, jest doskonałym sposobem na zapewnienie organizmowi swojemu wsparcia naturalnego. Poprawia nam nie tylko samopoczucie, ale także ma wpływ na wiele ważnych aspektów funkcjonowania. Warto pamiętać o tym, że człowiek nie żyje samą konopią. Natura nas wyposażyła w bardzo dużą ilość ziół, które mają wiele właściwości pozytywnych. Sprawdźmy, które jeszcze sprawdzą się w waporyzacji.

Zobacz również nasze poradniki:

Poniżej nasze propozycje ziół nadających się do waporyzacji. Część z nich jest bardzo popularna. Zaczynajmy to zestawienie.

Melisa

Melisa jest chyba jednym z najbardziej powszechnych i znanych ziół. Sięgamy po melisę, gdy nas zaczynają ponosić nerwy, a sam stres staje się po prostu nie do wytrzymania.

Jest to dobry sposób, aby móc się na chwilę zatrzymać oraz uspokoić. Ta roślina jest znana już od dawna. Była nazywana „radością dla serca” kilkaset lat temu. Melisa przynosić miała ukojenie dla strapionych, a samo działanie było uznawane za magiczne. Wyciszające oraz relaksujące działanie to nie wszystkie spośród zalet melisy. Bowiem lisa likwiduje skutecznie nerwowe napięcie, zapobiega programom z zasypianiem, zapewnia spokojny sen, a poza tym ma świetny wpływ na nasz układ trawienny oraz oczyszcza łagodnie organizm.

Większość osób melisę pije w formie naparów, jednak nadaje się także doskonale do waporyzacji. Wyobraźmy sobie inhalacyjny seans, w którym rolę główną odgrywa melisa relaksująca. Czy to brzmi dobrze? Owszem. Smakuje jeszcze lepiej.

Chmiel

Chyba nie ma wśród nas osoby, która by nie słyszała o chmielu oraz nie raczyła się chmielowym i złocistym trunkiem, prawda? Oczywiście znaczna większość z nas chmiel głównie kojarzy z dobrym sposobem na ochłodę wakacyjną. Warto jednak wiedzieć, że chmiel także nadaje się do waporyzacji. Podczas inhalacji wszelkie aktywne składniki, które są zawarte w chmielu, dostają się szybko do krwioobiegu. Dobrze dzięki temu wpłyną na samopoczucie, a sam poziom stresu zostanie zminimalizowany.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Chmiel posiada wiele właściwości pozytywnych, o których niestety większość osób nie wie. Między innymi może uśmierzać bóle oraz także działać w sposób uspokajający. Warto zdecydowanie spróbować – tym bardziej, że sam aromat chmielu podczas waporyzacji może być sporym zaskoczeniem, z uwagi na swój przyjemny oraz naturalny zapach.

Lekarska szałwia

Szałwia jest bardzo cenną rośliną. Jest ona niezmiernie bogata we flawonoidy oraz taniny, a do tego w minerały, witaminy, olejki eteryczne oraz karoteny. Ma ona działanie silne pod względem bakteriobójczym oraz jest sposobem rewelacyjnym na poradzenie sobie z przeziębieniami, szczególnie z bardzo uporczywym bólem gardła.

Oczywiście popijać warto napar gorący z szałwii, jeśli zależy nam jednak na wysokiej skuteczności, to lepiej się sprawdzi waporyzacja. Inhalacja tejże aromatycznej rośliny pozwoli nam na wyciszenie się oraz wsparcie organizmu w okresie jesiennym oraz zimowym.

Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *