Niektórzy kierowcy lubią mocniej nacisnąć na pedał gazu po zmroku. Zadanie studzenia ich zapędów od dawna przypada policji. Oddział z Dzierżoniowa spotkał się z interesującym przypadkiem. Wszystko zaczęło się zupełnie niewinnie. Kierowca BMW został zatrzymany do rutynowej, nocnej kontroli. Okazało się, że nie mógł kierować pojazdem, posiadał przy sobie marihuanę, a także legitymował danymi brata. Obecnie czeka na wyrok Sądu, podsumowujący jego głupotę.

Rutynowa kontrola z nieoczekiwanym przebiegiem

Ogniwo Patrolowo-Interwencyjne to oddział policji, zajmujący się w skrócie przestępczością samochodową. Kilka dni temu w nocy prowadził okresowe działania prewencyjne w województwie dolnośląskim. Do kontroli po chwili zostało zatrzymane osobowe auto marki BMW.

Zobacz również nasze poradniki:

Po uchyleniu szyby, policjant natychmiastowo wyczuł podejrzaną woń, wydobywającą się z wnętrza pojazdu. Kierowca zachowywał się nerwowo, co tylko nakłoniło służby do bardziej dokładnych poszukiwań. Powstałe podejrzenia okazały się w pełni uzasadnione.

W samochodzie podczas kontroli znaleziono marihuanę (w formie suszu). Mężczyzna po krótkim tłumaczeniu, musiał poddać się badaniom krwi na obecności substancji zabronionych w organizmie. Następnie został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jeżeli jednak myślicie, że to koniec historii…jesteście w błędzie.

Groźne konsekwencje czynów

Kierowca BMW chciał wykazać się sprytem i podał podczas kontroli dane swojego o dwa lata starszego brata. Niestety dla niego, kłamstwo wyszło na jaw następnego dnia, podczas wizyty policji w miejscu zamieszkania. Zatrzymany 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdów mechanicznych. Prawo jazdy zabrał mu sąd za wcześniejsze wykroczenia.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Teraz przestępca będzie, więc sądzony za:

 • posiadanie środków nielegalnych (marihuany),
 • kierowanie pojazdem bez odpowiednich uprawnień,
 • podanie fałszywych danych funkcjonariuszom policji.

Wyrok w tej sprawie wyda Sąd, ale już teraz można stwierdzić, że nie będzie „znikomy”. Wielka w tym zasługa wybitnej bezmyślności kierowcy BMW.

Źródło: policja.pl

Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

  You may also like

  More in:Kryminalne

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *