Reakcja zdecydowana policjantów sulęcińskich wobec kierowcy nieodpowiedzialnego, nie tylko z drogi wyeliminowała zagrożenie, jakie dla innych uczestników stwarzał, ale głównie zapobiegała wprowadzeniu do obrotu niemal dziesięciu kilogramów narkotyków. Zaczęło się od samego przekroczenia prędkości.

Później się okazało, że kierowca był nietrzeźwy, a w bagażniku samochodu funkcjonariusze na koniec ujawnili spore ilości marihuany.

Zobacz również nasze poradniki:

We wtorek, 24 listopada policjanci drogówki sulęcińskiego kontrolowali przestrzeganie ograniczeń prędkości poprzez kierowców, którzy poruszali się dwudziestką dwójką. Tuż po 20.00 policjanci zwrócili uwagę na bardzo luksusowy samochód. Osoba, która siedziała za kierownica, zbyt mocno wcisnęła pedał gazu. Pomiar wykonany przy pomocy wideorejestratora wskazał znaczne przekroczenie prędkości dozwolonej. Dokładnie o czterdzieści dwa kilometry na godzinę. Mundurowi zdecydowali zatrzymać pojazd do kontroli.

W samochodzie zapach marihuany

Gdy się otworzyły drzwi, to policjanci poczuli zapach marihuany. W samochodzie znajdowała się dwójka mężczyzn. Pasażer przyznał się, że za jego fotel jest woreczek foliowy z suszem roślinnym. Jednak to być dopiero początek problemów. Kierowca 32-letni przebadany został na zawartość narkotyków oraz alkoholu w organizmie. Oba wyniki okazały się dodatnie. Podczas przeszukania, policjanci znaleźli strunówkę niewielką z proszkiem białym. Jednak dopiero zawartość bagażnika okazała się kluczowa. W środku znaleźli ponad dziesięć kilogramów roślinnego suszu. Była to marihuana.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Narkotyki w bagażniku

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a samochód zabezpieczony. Waga łączna ujawnionych narkotyków to 10 kilogramów. Zarówno mężczyzna 32-letni, jak i także pasażer 27-letni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków w znacznej ilości. Poza tym kierowca usłyszał zarzut kierowania mechanicznym pojazdem będąc nietrzeźwym. Mężczyznom grozi spora kara. Bowiem mogą być nawet skazani na dziesięć lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl
Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Kryminalne

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *