Na platformie FindFunds.pl pojawiła się zapowiedź zbiórki crowdfundingowej spółki działającej na rynku konopnym- Cannabis Vera. Jest to druga spółka w Polsce po kombinacie konopnym, która zdecydowała się na pozyskanie kapitału od inwestorów w taki sposób, co świadczy o tym, że branża konopna ma się dobrze i ciągle się rozwija.

Polski rynek konopi rośnie w siłę! Zapowiedź kampanii crowdfundingowej spółki Cannabis Vera

Światowy rynek konopi w ostatnich latach notuje ciągłe wzrosty, w ostatnich latach wartość całej branży wzrosła kilkukrotnie, a prognozuje się, że trend ten utrzyma się przynajmniej przez kilka kolejnych lat.

Planowany start zbiórki odbędzie się na początku lutego 2021 na platformie findfunds.pl.

Docelowa kwota zbiórki będzie opiewać na około 2 000 000 zł, za które inwestorzy będą mogli uzyskać 18,36% udziałów całej spółki.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój upraw konopi w 2021 roku w wyspecjalizowanych halach uprawnych pod sztucznym oświetleniem, a w dalszej perspektywie budowę nowoczesnej hali uprawnej zapewniającej najwyższe standardy jakości.

Takie warunki pozwolą rozwijać się spółce w wielu segmentach rynku, głównie skupiając się na suplementach diety, rynku rekreacyjnym jak również w przyszłości rynku farmaceutycznym.

Spółka prowadzona jest przez młodych przedsiębiorców z doświadczeniem w branży konopnej- Damiana Badowskiego i Brendona Zegarlickiego, którzy na przestrzeni kilku lat mają za sobą utworzenie kilku marek działających w tej branży.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Biznes

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *