To, że wszelkie projekty związane z konopiami cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów już potwierdził Kombinat Konopny, jak i także CanPoland. Obecnie ich śladem zamierza pójść Freedom Farms oraz bardzo podobnie jak ci pierwsi zamierzają zebrać 4,4 miliona złotych.

Takie firmy jak Kombinat Kopny oraz także CanPoland pokazały tak, że w niespełna godzinę jesteśmy w stanie zebrać ponad cztery miliony z crowdfundingu. W tym kwartale ten rekord zamierza powtórzyć Freedom Farms. Jaki jest cel? Celem jest zebranie do 4,4 miliona złotych poprzez platformę o nazwie Crowdway. Debiut na NewConnect firma rozważa tak naprawdę w ciągu dwóch lat.

Zagraniczna ekspansja

Od 2018 roku Freedom Farms zdążyła przeprowadzić minimum testowe uprawy włóknistych konopi pod sztucznym oświetleniem w celu pozyskania suszu CBD. Sprzedaż ich przyniosła firmie dwóch milionów złotych. Konopne przedsiębiorstwo docelowo zamierza inwestować w podniesienie samej jakości produkcji, sieć showroomów (konopnych sklepów połączonych z mini-plantacjami) oraz także powiększenie całego areału upraw (obecnie jest to 10 ha). W tym roku spodziewamy się plonu o wartości, która przekracza dziewięć milionów złotych.

Rozbudowę dystrybucyjnej sieci Freedom Farms rozpocząć chce w dokładnie czwartym kwartale tego roku. Swoją sprzedaż zamierza skoncentrować na współpracy z dystrybutorami zagranicznymi między innymi z Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii, jak i także Francji.

Uprawa marihuany medycznej

Z kolei w ciągu najbliższych dwóch lat firma ma zamiar ruszyć w Polsce z uprawą marihuany medycznej. Jest jedno małe „ale”. Muszą na to wszystko pozwolić prawne uwarunkowania. Jeśli tak się nie stanie, to z hodowolą Freedom Farms i tak zdecyduje się ruszyć za granicą. Jak widać na załączonym obrazku plany są dosyć ambitne. Musimy przyznać, że robią wrażenie i to już na pierwszy rzut oka. Czas pokaże, które plany uda się w pełni zrealizować.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Kraj

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *