Od dłuższego czasu uważa się, że moda bardzo negatywnie wpływa na naszą planetę. Zaczęto dlatego zwracać większą uwagę na to, z czego ubrania są produkowane. Coraz częściej – również w Polsce – rozpoczyna się produkcję ubrań EKO. Co najważniejsze, moda ta staje się coraz bardziej popularna.

NAGO – polska marka

Marka NAGO jest pionierem na polskim rynku wśród brandów dbających o zrównoważenie produkcji. Firma zawsze dba o to, skąd pochodzą materiały oraz jak są wykorzystywane podczas produkcji. Podczas tworzenia nowych ubrań cała produkcyjna jest niezwykle kontrolowana. To z pewnością bardzo dobry przykład dla innych firm tego rodzaju, które chcą zyskać miano EKO.

Zobacz również nasze poradniki:

Bynamesakke – ekologia w Polsce

Marka stworzona przez Izę i Roberta, którzy chcą tworzyć proste, ale ekologiczne ubrania. Co bardzo ważne, wysyłane ubrania są pakowane w bawełniane woreczki, więc firma myśli nie tylko o samej produkcji odzieży, ale także o jej ekologicznym transporcie.

Alexandra K – ekologia ponad wszystko

Marka słynie z tworzenia wysokich jakościowo torebek oraz akcesoriów. Są to produkty w pełni wegańskie, a więc przyjazne dla środowiska. Certyfikat PETA oraz dbałość o każdy detal produktów przyczynia się do szerokiego zainteresowania marką wśród klientów.

GAU – ubrania ekologiczne

Marka, która do produkcji używa jedynie certyfikowanych materiałów. Zajmu się tworzeniem wyłącznie eleganckich ubrań, które podkreślają charakter każdej kobiety. Dla marki liczy się ograniczona liczba sztuk danego produktu – bez naddatków nie ma szkody dla środowiska. Swoje ubrania produkuje tak, aby wspomagać fundacje oraz osoby ubogie.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Bombshe – codzienne i wyjątkowe

Marka, która została stworzona z myślą o każdej kobiecie pragnącej codziennych ubrań na długie lata. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem ubrań wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska oraz ponadczasowych. Ubrania są szyte z certyfikowanych materiałów za pomocą energooszczędnych maszyn zasilanych panelami słonecznymi.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Kraj

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *