Od ponad 10 lat działalność Stowarzyszenia Wolne Konopie aktywnie uczestniczy, aby w Polsce zalegalizować marihuanę, także tej stosowanej w celu relaksu.

Teraźniejsza sytuacja

Obecnie w Polsce dopuszczone jest posiadanie i użytkowanie marihuany powyżej 0,2% THC, w celach medycznych, którą można nabyć w aptece jedynie na receptę.
Jakiekolwiek posiadanie i uprawa marihuany, nawet na własny użytek jest całkowicie zakazane i traktowane jako łamanie prawa. W przypadku złamania tych wytycznych grozi nam wysoka kara finansowa, a nawet kilkunastoletnia kara więzienia.

Zobacz również nasze poradniki:

Szansa na ogromne zmianę

Niedawno Stowarzyszenie Wolne Konopie zaprezentowało projekt zmiany ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W niedługim odstępie czasowym każdy obywatel, który ma ukończone 18 lat będzie mógł złożyć w tej sprawie swój podpis i tym samych przyczynić się do zmiany najlepsze! Ta inicjatywa ma na celu zniesienia kar za uprawę i posiadanie tej rośliny na własny użytek. Zagłębiając się w szczegóły ma to zapewnić możliwość posiadania do 30 gramów oraz uprawy maksymalnie 4 krzaków konopi indyjskiej. Jednak żeby to się stało potrzebujemy Państwa podpisów! każdy głos jest niezmiernie ważny!

Wesprzyj nas!

Zaangażowanie w tej sprawie jest naprawdę proste! Obecnie pomoc w organizacji podpisów zadeklarowało ponad 100 stacjonarnych punktów w całej Polsce. Sprawi to, że znalezienie przeznaczone do tego miejsca nie powinno stanowić problemu.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Oprócz tego w akcji uczestniczą ponad dwa tysiące aktywistów, rzetelnie angażujących się w to przedsięwzięcie. Nie bądź bierny i pomóż nam zmieniać ustawy na lepsze. To właśnie my, jako obywatele mamy prawo głosu! Jest to naprawdę łatwe i nie wymaga on nas dużego zaangażowania, więc nie zastanawiaj się, oddaj głos i ciesz się nowymi zasadami!

Do udziału zachęca osobiście Stowarzyszenie Wolne Konopie: „Startujemy w maju – do tego czasu chcemy, żeby podpis można było złożyć w każdym zakątku Polski, a także we wszystkich większych ośrodkach polonijnych na świecie.

Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Kraj

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *