Stany Zjednoczone – z badania nowego wynika, że sprzedaż indyjskich konopi ustabilizowała się w bieżącym roku na poziomie czterdziestu procent wyższy niż w roku 2019, torując drogę do wzrostu dalszego na świecie po pandemii koronawirusa.

Konopny przemysł z pandemii koronawirusa wyjdzie jeszcze silniejszy niż wtedy, rozpoczęła się światowa pandemia. Obejmuje to całkiem nowe możliwości dla przedsiębiorców, którzy zajmują się indyjskimi konopiami w Stanach Zjednoczonych, jak i także w krajach, które zalegalizowały już oraz wkrótce one nadejdą.

Zobacz również nasze poradniki:

Przemysł konopny po pandemii jeszcze silniejszy

Oto co po niektóre ustalenia wymienione w raporcie niedawnym – stanu przemysłu indyjskich konopi. Każda firma do branży konopi podchodzi z innego punktu widzenia. Chodzi o zatrudnienie, przychodnie oraz apteki.

Jakkolwiek spojrzymy na branże, to rok ten dla konopi był wspaniały. Po eksplozji sprzedaży indyjskich konopi, gdy wybuchła pandemia, w co po niektórych stanach USA utrzymywała się sprzedaż rekordowa. Raport także wykazał, że sprzedaż ogólnokrajowa indyjskich konopi jest o czterdzieści procent wyższa niż w roku ubiegłym.

Na co wskazuje ta stabilizacja?

Stabilizacja ta wskazuje, że po pandemii sprzedaż pozostać musi silna. Przykładowo urzędnicy w Michigan przekonują, że rynek w ich kraju przekroczy na pewno trzy miliardy dolarów i to w najbliższej przyszłości. W krajowej skali co po niektóre prognozy przewidują, że do 34 r. sam rynek konopi indyjskich wynosił będzie 2025 miliardów dolarów.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Również rośnie medyczna marihuana. Liczba osób w samych Stanach Zjednoczonych, którzy zapisują się do programu marihuany medycznej w ich rodzinnym stanie po raz pierwszy w historii przekroczyła trzy miliony w sierpniu bieżącego roku.

Z kolei wyborcy w New Jersey oraz w Arizonie także rozważą uczynienie marihuany rekreacyjnej legalną w swoich stanach trzeciego listopada. Zwiększając tym samym potencjalnie rynek takiej dużej liczby mieszkańców.

Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Świat

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *