Marihuana od wielu lat stanowi temat niezwykle kontrowersyjny w Polsce i staje się coraz popularniejszym środkiem używkowym na świecie. Konopie Indyjskie również zdobywają popularność, choć w ich przypadku temat może wydawać się o wiele ciekawszy i zaskakujący.

Początki konopi indyjskiej

Konopie indyjskie w kraju nad Morzem Arabskim bardzo często są poddawane różnego rodzaju badaniom – nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że w ostatnim czasie na jaw wyszły niezwykle intrygujące fakty na temat historii tej rośliny. Niedawno wykonywane prace nad indyjską odmianą konopi przyniosły wyniki, które wskazują na istnienie rośliny jeszcze przed naszą erą – świątynia zbudowana na przełomie lat 750 p.n.e zawiera ślady żywicy Konopii Indyjskiej. Być może to idealny dowód na to, że wieki temu marihuana i jej działanie halucynogenne było wielbione przez starożytne plemiona.

Zobacz również nasze poradniki:

Dar z nieba – niecodzienna sytuacja w Tel Awiwie

Marihuana należy do grupy tych, których albo się kocha, albo nienawidzi. Miłośnicy konopi indyjskich niedawno mogli się cieszyć z niecodziennej sytuacji, jaka miała miejsce w Tel Awiwie. Dar z nieba – dosłownie tak można określić zdarzenie w jednej z dwóch stolic Izraela.

Z nieba na ulice Tel Awiwu spadło kilkaset niewielkich pakunków z zaskakującą zawartością – w torebkach znajdowała się bowiem… konopia indyjska. Sytuacja zaskoczyła mieszkańców miasta, a część z nich próbowała nawet zbierać opakowania w celu zatrzymania ich dla siebie.

Jak doszło do tak niecodziennej sytuacji i kto stoi za tym wydarzeniem? Jak donoszą źródła, najprawdopodobniej cała akcja została zorganizowana przez grupę „Green Drone”. Tuż przed zdarzeniem, zespół opublikował w mediach społecznościowych informacje, bez wątpienia nawiązujące do „deszczu marihuany” w Tel Awiwie. W środku dnia, tak jak obiecali na portalu Telegram, za pomocą drona wypuścili z powietrza na ulice Tel Awiwu aż pięćset torebek z marihuaną w środku. Choć cała akcja zakończyła się aresztem dla pomysłodawców – grupa „Green Drone” planuje powtórzyć tę akcję jeszcze nie raz.

Sprawdź opinie o sklepach CBD:

Prawne zmiany w Izraelu?

W Izraelu wciąż panuje całkowity zakaz posiadania i zażywania marihuany bez pozwolenia medycznego – właśnie dlatego wydarzenie zorganizowane przez grupę „Green Drone” zakończyło się aresztem. Niemniej jednak, władze kraju podjęły rozmowy na temat ustawy legalizacji konopi indyjskich dla pełnoletnich. Istnieje więc szansa, że prawo dotyczące marihuany w Izraelu wkrótce się zmieni.

Zamawiaj produkty tylko najwyższej jakości. Polecamy dla Ciebie olejki marki CannabiGold i CannabiGold Terpenes+ Kupuj produkty tylko z legalnych i sprawdzonych miejsc. Dodatkowo wypróbuj kosmetyki CBD od producentów INDIA Cosmetics i Cannabios.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Mateusz
CEO Projektu BitCannabis.pl Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naszym projekcie napisz do nas. Z chęcią nawiążemy współpracę z producentami produktów CBD.

    You may also like

    More in:Świat

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *